Głodny student to już przeszłość

140930_studenten_1200x628_voucher1

Budzisz się rano po długiej imprezie, a ilość butelek po piwie pokazuje Ci, że była niezła balanga. Otwierasz lodówkę, bo coś byś zjadł, ale nie wiesz co. A tu same nudy – jogurcik, w którym żywe kultury bakterii aż się proszą o przyspieszoną podróż do kosza, jakiś zapomniany przez wszystkich kotlecik, ale już nawet nie pamiętasz, czy to przypadkiem nie należy do Twojego współlokatora. Twoja ostatnia szansa to szafka. Przecież zawsze przywozisz z domu jakiś bigos czy fasolkę po bretońsku w słoiku. Otwierasz szafkę i nie wierzysz – nic już nie ma! Są słoiki, ale puste. Szkłem się przecież nie najesz.

I nadal jesteś głodny. Sklep jest za daleko, zresztą marzysz o jakimś ciepłym posiłku. O, pizza mogłaby być wybawieniem albo taki kebab, hamburger z dużymi frytkami, albo nie, tradycyjny polski obiad – schabowy, ziemniaki, surówka. A Chińczyk? Sajgonki i kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem?

W takich sytuacjach, gdy kiszki marsza grają, a Ty nie masz ochoty nawet ruszyć ręką, aby się ubrać, a co dopiero wyjść i kupić jakieś produkty, aby przygotować z nich pyszne gorące danie, jest bardzo prosta alternatywa. Jedzenie z dostawą!

Myślisz: „Jasne, ale skąd ja mam wiedzieć, który bar serwuje dobre dania, za które nie zapłacę połowy stypendium? Nie znam przecież żadnego numeru telefonu, aby zamówić dostawę.”. I nie musisz ich pamiętać. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową, która gromadzi najlepsze restauracje w Twoim mieście i już po chwili masz do wyboru co najmniej kilkanaście barów z jedzeniem chińskim, tradycyjną kuchnią polską czy włoskimi pastami i wyborną pizzą. A może tym razem zechcesz zamówić sushi czy sashimi? W końcu trzeba kiedyś po raz pierwszy spróbować surowej ryby z ryżem.

Zamawiając jedzenie online masz nie tylko wybór restauracji, ale również możesz skorzystać z podpowiedzi innych, którzy chętnie dzielą się własnymi opiniami na temat potraw czy samej dostawy. Przecież jeśli dostaniesz zimną pizzę, to nie będziesz zachwyconym klientem.

Online możesz zamawiać jedzenie praktycznie przez całą dobę. W serwisie dostępne są restauracje, które pracują w określonych godzinach, ale jeśli umawiasz się z chłopakami na oglądnie meczu czy boksu zawodowego, to nie będziesz się zastanawiać, czy podać im podgrzewane kotlety z domu, czy może zamówić pizzę do piwa. Tu z pomocą przygodą nocne pizzerie, które mogą zaspokoić Wasz głód nawet późno w nocy lub wcześnie rano, zanim jednak pójdziecie spać.

Jesteś głodny? Wejdź na stronę internetową pyszne.pl, zamów jedzenie online ze zniżką 12zł i poczekaj kilka minut na dostawę. I zapomnij o słoikach.